Reference

Profesionální a zároveň lidský přístup k začátečníkovi. Komplexní poradenstvi, včetně stravovani. Podrobné a pochopitelné vysvětlení problematiky. Obětava online podpora. Schopnost motivovat vydržet. Za čtyři měsíce minus 12kg, výrazně zlepšení fyzické kondice a s tím související vnitřní pohody. Mohu doporučit každému, kdo ví že se sebou potřebuje udělat aby se cítil líp, a zároveň nevi jak na to. Stojí to za to! Děkuji!Na paní Renatu jsem se obrátil s prosbou, aby mi sestavila jídelníček pro podporu léčby atopického ekzému, se kterým se potýkám prakticky od narození. V posledních letech se zhoršil natolik, že jsem hledal různé cesty k vyléčení a jednou z nich byla úprava stravy. Po doporučení jsem se obrátil právě na ni a hned od začátku to byla skvělá spolupráce. Vyslechla můj příběh, zjistila jak se momentálně stravuji a zeptala se na můj zdravotní stav, aby nenastaly problémy například s potravinovou alergií. Netrvalo dlouho a sestavila mi jídelníček, který mi udělala na míru a do detailu. Co mě nejvíc potěšilo byl fakt, že ne jen že od začátku jsem s nadšením četl svůj nový způsob života a těšil se jak se do toho dám, ale především si dala mravenčí práci s různými doporučeními. Nebylo jednoduché mi jídelníček sestavit, protože moje strava byla veganská s různými alergiemi a tak mě potěšilo, že si s tímto náročným úkolem hravě poradila a pomohla mi k uzdravení. Luboš D.


Celý život jsem se potýkala s vyšší váhou, zkusila jsem spousty diet, které byly buď neúspěšné nebo dobrý výsledek byl jen krátkodobý. Váha se stále měnila nahoru a dolů, a během let jsem měla ve skříni i několik velikostí oblečení! Řekla jsem si, že váhu řešit nebudu. Jsem již babičkou, mám na to po 50-ce nárok a nemá cenu se stresovat. Bohužel po tomto rozhodnutí váha stále rostla, přibyly i zdravotní problémy, zjištění, že si ani pohodlně nemohu obléct ponožky a nezbývá než doplnit šatník o větší velikost, jsem si řekla a DOST! Dala jsem celé věci poslední šanci a řekla si „jedině s odborníkem“! Z nabídky na internetu jsem si vybrala Renatu Groškovou a sjednala si konzultaci. Zjistila jsem, že celé ty roky jsem se trápila zbytečně, vše dělala dost špatně a to hlavně ve složení potravin, porcích a vynechávání jídel. Po půl roce mám dole 8 kg, bez hladovění, hezky v klidu a pohodě, cítím se skvěle a to jak fyzicky, tak i psychicky. Tím to moc děkuji Renatě za pomoc!!A ještě na závěr, nyní vím, že i vánoce a oslavy se dají zvládnout s dobrým jídlem přizpůsobeným pro sebe, bez nafouklého břicha, bez pálení žáhy, problémů se žlučníkem a bez kil navíc. Kateřina P.


Na internetu jsem objevila paní Renatu a poněvadž jsem se rozhodla, že si chci trochu upravit váhu, neváhala jsem a navázala kontakt. První seznamovací setkání mě přesvědčilo, že jsem vsadila na dobrou kartu a odhodlaně se pustila do boje s kaloriemi pod dohledem p.Renaty Groškové. Dohodli jsme se, že snížíme moji váhu o 3-4 kg. Stravovací plán mi jasně ukázal, že musím důsledně dodržovat všechna doporučení. Nebylo to ani moc těžké. P. Renata mě podrobně vysvětlila, jak si mám upravit jídelníček, jaké potraviny si vybírat, dostala jsem spoustu receptů a spoustu užitečných rad, bez kterých by moje hubnutí nebylo tak úspěšné. Jsem velmi ráda, že se mi podařilo zredukovat váhu o 4,5 kg a cítím se velmi dobře. Zvládla jsem i nástrahy vánoc. Určitě se budu snažit i nadále dodržovat zásady zdravé výživy. Děkuji p.Groškové a přeji hodně spokojených zájemců o zdravý životní styl. Anna M.


Renču jsem našla na internetu, po dlouhodobém rozhodni něco se sebou udělat. Samotné mě to neslo, tak jsem se svěřila do rukou odborníka, který Renča beze sporu je. Díky ni jsem zjistila, že téměř vše dělám špatně. Naucila jsem se jak a co jist a cm šly krásně dolu. Za to bych ji chtěla velmi poděkovat. Bez ni bych se nesvedla. Všem mohu jen vřele doporučit. Monika J.


Na paní Groškovou jsem se obrátil na doporučení, hledal jsem nutričního specialistu, který by mě pomohl zredukovat mou váhu. Nechtěl jsem žádné zázračné tablety na hubnutí, ale chtěl jsem jít cestou zdravého jídelníčku, což se mi s paní Groškovou podařilo. Sestavila mi jídelníček na míru, který mě neomezoval v množství jídla, ale pouze v jeho složení.  A výsledky se kterými jsem moc spokojen se dostavily do tří měsíců a můj úbytek na váze činí 10 kg. Dnes se cítím velmi dobře, musel jsem změnit konfekční velikost, za což jsem moc rád. Jiří K.


Jmenuji se Marcela Kučerová a jsem fyzioterapeutka a speciální pedagog. Se změnou zaměstnání a postupným nárůstem pracovních povinností jsem začala zanedbávat svůj pitný režim a stravování. Dostavily se mi zažívací obtíže a musela jsem podstoupit kolonoskopii. Za poslední rok byl můj váhový přírůstek téměř 10 kg. Všechna tato negativa jsem si uvědomovala, ale neměla jsem sílu na jejich řešení. Cítila jsem se plná, někdy hladová a hlavně bez nálady. Ve svém stávajícím zaměstnání jsem se seznámila s paní Renatou Groškovou, DiS, která mi velmi pomohla s úpravou mého stravovacího a pitného režimu. Jsem vegetarián a o spoustě potravin, které jsem jedla jsem si myslela, že jsou zdánlivě zdravé, ale nebylo tomu tak vždy. Její stravovací plán mi pomohl zhubnout cca 5 kg za 1 a 1/2 měsíce. Zase si můžu obléci své oblíbené šaty a nepříjemné pocity spojené s plností, nadýmáním nebo nevolností zmizely. Paní Renata je velmi pečlivá, v pravidelných intervalech provádí převážení a průběžně i pracuje s dosaženými výsledky, dále upravuje stravu a poskytuje poradenský servis, který bych doporučila každému, který se potýká s obdobnými problémy jako já.
Mgr. et Mgr. Marcela Kučerová, DiS